Fornalik: Jestem zniesmaczony zachowaniem kibiców, którzy przez cały mecz używali wulgaryzmów

Waldemar Fornalik / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Jestem zniesmaczony zachowaniem kibiców, którzy przez cały mecz używali wulgaryzmów – mówił po zakończeniu spotkania Waldemar Fornalik. Jego Piast Gliwice uporał się w 1/8 Totolotek Pucharu Polski z trzecioligowymi rezerwami Legii Warszawa (2:0). 

Obie bramki dla mistrzów Polski zdobył Hiszpan Gerard Badia. – Zrobiliśmy to, co do nas należało i to, czego wszyscy się spodziewali. Gdyby się nam nie udało, to byłaby duża sensacja. Szkoda, że wcześniej nie zapewniliśmy sobie wysokiego zwycięstwa, bo mieliśmy ku temu okazje. Był między innymi rzut karny – rozpoczął konferencję szkoleniowiec “Piastunek”. Niżej notowani rywale postawili trudne warunki i nie można im było odmówić ambicji.

Rywale grali bardzo ambitnie i byli dobrze zorganizowani. Zagrali na sto procent swoich możliwości. Można powiedzieć, że długo nam się nie dawali. Gratuluję im postawy – dodał.

Najwięcej emocji wzbudziło zachowanie fanów stołecznego klubu. – Jestem zniesmaczony zachowaniem kibiców, którzy przez cały mecz używali wulgaryzmów. Na boisku grało wielu młodych i niepełnoletnich zawodników. Nie tego chcemy podczas meczów piłki nożnej. Dawno się z czymś takim nie spotkałem – zakończył Waldemar Fornalik. Po dwóch ligowych porażkach z kolei, Piast Gliwice w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin.

źródło: piast-gliwice.eu / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *