Flick odejdzie z Bayernu Monachium?! Znamy jego następcę

Hansi Flick

zdjęcie: twitter.com/FCBayern

Sky Sports oraz Nicolò Schira informują, że dni Hansiego Flicka w Bayernie Monachium są już policzone. Jego następcą ma być Julian Nagelsmann, obecny trener RB Lipsk.

Już tydzień temu, gdy Bayern Monachium przegrał swój mecz z PSG zaczęły pojawiać się plotki na temat sensacyjnego odejścia Hansiego Flicka. Na początku traktowaliśmy tę informację jako bardzo luźne spekulacje medialne, ale w ostatnich dniach można zauważyć, że coś jest na rzeczy.

Podstawowym powodem, z którego wnioskujemy, że informacje są prawdziwe to ich źródło. Jest nim Lothar Matthäus, były wybitny reprezentant Niemiec. Nie od dziś wiemy, że były pomocnik ma kontakty w świecie piłki nożnej i podawane przez niego informacje nie są wyssane z palca. Co prawda zapowiadał on, że Hansi Flick pożegna się z drużyną już po ewentualnym odpadnięciu z Ligi Mistrzów (co wczoraj stało się faktem), ale w ostatnim czasie zdaje się, że doprecyzował swoją wypowiedź.

Obecny trener Bayernu Monachium ma złożyć dymisję po weekendowym spotkaniu z Augsburgiem, tak informuje nas Sky Sports oraz Lothar Matthäus. Jego następcą ma być Julian Nagelsmann, obecny szkoleniowiec RB Lipsk. Bayern poczynił już wstępne kroki do zakontraktowania nowego trenera.

W podobne tony uderza Nicolò Schira. Według jego informacji, po złożeniu wypowiedzenia z obecnego miejsca pracy, Flick miałby objąć reprezentację Niemiec. Drużynę “die Mannschaft” objąłby po tegorocznym Euro, czyli po odejściu Joachima Loewa.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *