Flavio Paixao chwali wybór Paulo Sousy na selekcjonera polskiej kadry

Flavio Paixao (Lechia Gdańsk) / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Flavio Paixao chwali decyzję o zatrudnieniu Paulo Sousa jako selekcjonera “biało-czerwonych”. – On chce grać w piłkę, ma dużo pasji do tej dyscypliny i jest bardzo ambitny – mówi.

Portugalczyk poprowadzi Polaków w marcowych eliminacjach do mistrzostw Świata 2022. – To bardzo dobra decyzja! Myślę, że reprezentacja Polski potrzebuje trenera z dużym doświadczeniem. Nie bez znaczenia jest, że był bardzo dobrym piłkarzem i to widać – on chce grać w piłkę, ma dużo pasji do tej dyscypliny i jest bardzo ambitny – podkreśla piłkarz Lechii Gdańsk.

– Dodatkowo Paulo Sousa ma szeroki sztab ludzi, z którymi współpracuje i myślę, że będzie miał nowy pomysł na grę reprezentacji Polski. Z jego sztabu w Iranie miałem okazję współpracować z trenerem bramkarzy Paulo Grilo – wspomina Paixao. – On lubi grać w piłkę, a w reprezentacji Polski jest wielu dobrych piłkarzy, który będą potrafili zrealizować jego pomysły. To może być ciekawe połączenie i dzisiejszy dzień może być w przyszłości okazać się dużą i ważną zmianą w polskiej piłce – dodał.

– Oczywiście cieszę się, że trenerem kadry Polski został Portugalczyk, bo kibicuję i krajowi, z którego pochodzę i Polsce, więc dla mnie to świetne połączenie. Teraz pozostaje nam czekać na dobry poziom gry polskiej reprezentacji w kolejnych meczach – zaznaczył.

źródło: lechia.pl /


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *