Firma z Indonezji sponsorem Lechii Gdańsk

Stadion Energa, Lechia Gdańsk / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Indonezyjska firma PayTren została nowym sponsorem Lechii Gdańsk. Na koszulkach piłkarzy z Gdańska pojawi się logo firmy, a umowa ma wejść w życie w czerwcu 2019 roku i będzie trwać dwa lata.

Właścicielem firmy jest Yusuf Mansur. Dzięki udzielonemu wywiadowi kibice mogli się dowiedzieć o nowym sponsorze jeszcze przed oficjalną prezentacją. We wspomnianym wywiadzie biznesmen mówi między innymi o szczegółach współpracy z Lechią Gdańsk. Do czerwca 2019 roku klub z Pomorza nie otrzyma żadnych pieniędzy, a współpraca ma polegać na zacieśnianiu biznesowych więzi. Jeśli współpraca będzie przebiegać pomyślnie PayTren spłaci miesiące współpracy w ratach. W czerwcu 2019 roku ma też wejść w życie umowa na mocy której firma stanie się głównym sponsorem Lechii. Indonezyjczycy mają również w planach wysyłanie zdolnych juniorów z Indonezji do Gdańska.

Według najnowszych doniesień mediów PayTren ma wykupić 10% akcji Lechii o wartości 2,5 miliona euro. Płatność ma być zrealizowana w ratach, a pierwsza z nich zostanie uiszczona w czerwcu 2019 roku. Właściciel firmy nie wyklucza również wykupienia 30% akcji gdańskiego klubu. Ma być to początek procesu dzięki któremu PayTren stanie się globalną marką.

PayTren to aplikacja do transakcji mobilnych dla różnych rodzajów zakupów, zapewniająca dodatkowe profity przy każdej transakcji. Jej twórcą jest Yusuf Mansur. Obecnie z platformy korzysta 5 milionów klientów.

 Na Stadionie w Gdańsku pojawiło się logo PayTrenu na przestrzeni pod trybunami.

 


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.