Finansowe EL Dorado Mladenovicia

Filip Mladenović, Lechia Gdańsk - oficjalny trening przed finałem Pucharu Polski 2019 / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Kilka dni temu, Mladenović został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Serbski obrońca decyzje o zmianie klubu podjął ze względów finansowych.

Letnie okienko transferowe w wykonaniu klubów PKO BP Ekstraklasy rozpoczęło się od mocnego uderzenia. 1 lipca nowym zawodnikiem Legii Warszawa został Filip Mladenović. 28-letni obrońca tego dnia stał się wolnym zawodnikiem, przez co Lechia Gdańsk nic nie zarobiła na transferze.

Serbski obrońca miał propozycję zatrudnienia z innych klubów. Dlaczego akurat wybrał ofertę Legii? Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Jak donoszą dziennikarze „Super Expressu”, Mladenović za podpisanie kontraktu otrzymał bonus w wysokości kilkunastu tysięcy złotych. 28-latek za miesiąc gry będzie inkasował 150 tysięcy złotych, czyli trzy razy więcej niż zarabiał w Gdańsku.

Transfer Mladenovicia pełni funkcję zabezpieczenia lewej strony defensywy, przed ewentualnym odejściem z zespołu Michała Karbownika.

Mladenović w obecnej kampanii ligowej wystąpił łącznie w 25 spotkaniach, w których zanotował 6 asyst.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *