Finał WTA Doha 2024 transmisja, gdzie oglądać? (Świątek – Rybakina)

YES Market Media / shutterstock.com

W sobotę, 17 lutego, o godzinie 16:00, odbędzie się finał WTA Doha 2024, w którym zmierzą się Iga Świątek i Elena Rybakina. Spotkanie to będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i w internecie. Gdzie oglądać finał WTA Doha 2024? Szczegóły poniżej.

Gdzie oglądać finał WTA Doha 2024 (Iga Świątek – Elena Rybakina)?

Finałowy mecz WTA Doha 2024 pomiędzy Igą Świątek a Elena Rybakiną będzie można obejrzeć w Canal+Sport 2, a także w internetowych serwisach: Canal+online, Fortuna TV i STS TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online

Iga Świątek – Elena Rybakina – transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z pojedynku Iga Świątek kontra Elena Rybakina można śledzić w serwisie Fortuna TV. Aby uzyskać dostęp, wystarczy zarejestrować konto, dokonać wpłaty oraz postawić zakład. Nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjny pakiet bonusów o wartości 330 zł. Dostęp do serwisu Fortuna TV jest możliwy zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną

Podobną możliwość oferuje również STS TV, gdzie również mecz Iga Świątek – Elena Rybakina za darmo można oglądać po spełnieniu określonych warunków. Po zarejestrowaniu się i dokonaniu pierwszej wpłaty, użytkownicy mogą skorzystać z bonusów na start o wartości 1660 zł. Każda osoba, która postawi zakład uzyska dostęp do transmisji w STS TV na komputerze, smartfonie i tablecie.

Iga Świątek – Elena Rybakina – transmisja w Canal+online

Aby śledzić na żywo finał WTA Doha 2024 pomiędzy Igą Świątek a Eleną Rybakiną, można też skorzystać z oferty Canal+online. Platforma ta umożliwia zakup pakietu “Canal+” w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (cena obowiązuje aż przez pierwsze trzy miesiące). Korzystanie z Canal+online jest możliwe poprzez różnorodne urządzenia, co pozwala na oglądanie transmisji bez ograniczeń, zarówno w domu, jak i w podróży. Zarejestruj się w Canal+online, wykup pakiet i oglądaj mecz na żywo.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.