Finał Ligi Mistrzów piłki ręcznej: Barcelona – Vive Kielce transmisja na żywo i stream online. Gdzie oglądać?

Dziurek / Shutterstock.com


W niedzielę Barcelona i Vive Kielce zagrają w Finale Ligi Mistrzów piłki ręcznej. Starcie drużyn będzie transmitowane na żywo w telewizji i w internecie. Dostępny będzie również darmowy live stream na kanałach legalnych bukmacherów. Początek spotkania już o godz. 18:00.

Barcelona – Vive Kielce (Finał Ligi Mistrzów piłki ręcznej): Gdzie oglądać?

Dzisiejsza rywalizacja Barcelona – Vive Kielce w Finale LM piłki ręcznej dostępna będzie w telewizji na kanale Eurosport 1. Live stream online udostępni telewizja internetowa player.pl. Oferuje ona specjalny pakiet sportowy zawierający stacje z grupy Eurosport.

Transmisja u bukmacherów: STS TV, Fortuna TV, Betclic TV, Superbet TV

Transmisja online: Player.pl

Barcelona – Vive Kielce: Transmisja online i live stream za darmo

Transmisję z dzisiejszego meczu finałowego Ligi Mistrzów piłki ręcznej mężczyzn Barcelona – Vive Kielce udostępnią serwisy bukmacherskie STS TV, Fortuna TV, Betclic TV oraz Superbet TV. Każdy użytkownik, który utworzy konto na wybranej platformie bukmacherskiej ma możliwość skorzystania z oferty zakładów bukmacherskich ale również z bezpłatnych transmisji online.

Każda z firm bukmacherskich określa pewne zasady, które należy spełnić aby odblokować dostęp do transmisji. Po spełnieniu warunków transmisję z dzisiejszego meczu, a także z wielu innych wydarzeń można włączyć na nie tylko na ekranie komputera poprzez stronę internetową, ale również na smartfonach i tabletach korzystając z aplikacji mobilnej.

» Oglądaj transmisje na żywo w STS

» Oglądaj transmisje na żywo w Fortuna

» Oglądaj transmisje na żywo w Superbet

» Oglądaj transmisje na żywo w Betclic

Barcelona – Vive Kielce: Transmisja na żywo w internecie

Relacja live z dzisiejszego meczu będzie również dostępna na platformie player.pl, która oferuje dostęp do kanałów Eurosport przez internet. Użytkownik opłacając pakiet Eurosport Extra uzyskuje możliwość oglądania wszystkich transmisji pokazywanych przez tą platformę.

Pakiet Eleven Sport Extra można wykupić na miesiąc za 30 zł, a także na 12 miesięcy za 99 zł. Platforma player.pl udostępnia transmisje pokazywane przez Eurosport poprzez stronę internetową oraz aplikację, którą można pobrać i zainstalować na różnych urządzeniach.

» Oglądaj transmisję na żywo w Player.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.