Finał Ligi Mistrzów na żywo – Real Madryt – FC Liverpool

twitter.com/realmadriden

Już o 20:45 w Kijowie najważniejsze spotkanie całego sezonu – Real Madryt zmierzy się z FC Liverpool. “Królewscy” mogą dokonać historycznego wyniku i po raz trzeci z rzędu zdobyć puchar Ligi Mistrzów.

Real Madryt – FC Liverpool 3:1 (0:0)
Karim Benzema 51′, Gareth Bale 64′, 83′ – Sadio Mane 55′

Real: Keylor Navas – Dani Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos, Marcelo – Luka Modrić, Casemiro, Toni Kross – Isco – Karim Benzema, Cristiano Ronaldo

FC Liverpool: Loris Karius – Trent Alexander-Arnold, Dejan Lovren, Virgil van Dijk, Andrew Robertson – Jordan Henderson, James Milner,Georginio Wijnaldum – Mohamed Salah, Roberto Firmino, Sadio Mane

Koniec. Ciężko stwierdzić, iż Królewscy zasłużyli na trzeci z rzędu triumf w Lidze Mistrzów, ale takie są fakty. Dziękujemy za uwagę.

83′ – Goooooool! Kolejny błąd Lorisa Kariusa. Gareth Bale uderzył piekielnie mocno zza pola karnego, zaś bramkarzowi przełamało ręce.

89′ – ostatnia zmiana w Realu. Karim Benzema schodzi, a w jego miejsce pojawia się Marco Asensio.

83′ – zmiana w LFC, Emre Can wchodzi za Jamesa Milnera.

82′ – Sadio Mane został ukarany przez arbitra żółtym kartonikiem.

82′ – Gareth Bale ładnie dograł do Karima Benzemy i kolejna świetna obrona Lorisa Kariusa.

78′ – Real Madryt spokojnie buduje akcje i stara się wytrącić LFC.

74′ – Cristiano Ronaldo bliski zamknięcia meczu, ale w ostatnim momencie Robertson zablokował Portugalczyka.

70′ – Senegalczyk Sadio Mane trafia w słupek, LFC nie poddaje się i wciąż wierzy.

69′ – ależ blisko przejęcia piłki był Sadio Mane, ale znowu Sergio Ramos świetnie przerywa akcje.

67′ –

64′ – Gooooooool! 2:1 dla Realu po trafieniu przewrotką Garetha Bale’a.

61′ – zmiana w Realu, za Isco wchodzi Gareth Bale.

61′ – genialna parada Kariusa po strzale Isco.

59′ –

55′ – Gooooooooool!!! Sadio Mane wyrównuje i wszystko zaczynamy od początku.

54 – niewiele brakowało, aby Firmino doszedł do piłki, ale Sergio Ramos przerywa akcje.

51′ – Goooooool!!! Loris Karius złapał piłkę i chciał szybko oddać ją do obrońcy, ale trafił w Karima Benzemę, a ta wturlała się do bramki.

50′ – Roberto Firmino sfaulował Marcelo, a ten wstaje o własnych siłach.

48′ – Isco trafia w poprzeczkę, ależ było blisko.

46′ – rozpoczynamy drugą częśc meczu.

Przerwa – oglądamy bardzo ciekawe widowisko, choć na razie bez żadnego trafienia.

45′ – z prawej strony akcję zamknął Nacho, ale strzał wylądował na bocznej siatce.

43′ – Co za akcja. Cristiano Ronaldo ładnie uderzył głową, a interwencją popisał się Karius,a po dobitce Benzema wpakował piłkę do siatki. Jednak sędzia dopatrzył się przy podaniu do CR7 spalonego.

39′ –

37′ – Na murawie w miejsce Dani Carvajala pojawił się Nacho.

36′ – również Dani Carvajal opuszcza boisko z powodu kontuzji.

35 –

31′ – zmiana w LFC – za Mohameda Salaha pojawia się Adam Lallana.

30′ – jednak Mohamed Salah nie da rady kontynuować gry i z powodu urazu barku opuszcza boisko.

27′ –

26′ – opatrywany jest Salah po faulu Sergio Ramosa.

23 – Alexandre-Arnold włączył się do ataku i mocno uderzył i pewna interwencja Keylora Navasa.

20 – obrońca mistrzowskiego tytułu nieco uspokoił grę.

16 – pierwszy strzał Cristiano Ronaldo nieznaczenie ponad bramką.

14 – “kocioł” w polu karnym Królewskich, lecz zespół z Premier League wciąż blokowany.

13′ – Real Madryt spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

11′ – Marcelo uderzył po ziemi w stronę bramki rywala, ale Brazylijczyk zbyt niecelnie.

9′ – niecelne uderzenie głową Roberto Firmino i golkiper rozpocznie z “piątki”.

7′ – fantastyczne wyjście zza pola karnego Keylora Navasa i przerwał ciekawą szansę.

6′ sprytne rozegranie stałego fragmentu gry przez Liverpool, lecz uderzenie Salaha zostało zablokowane.

5′ – Marcelo sfaulował blisko pola karnego Salaha i okazja dla LFC.

3′ – od samego początku obie drużyny ofensywnie nastawione przez trenerów.

1′ – pierwszy gwizdek sędziego Milorada Mazicia.

– Przypomnijmy, iż Real Madryt w półfinale wyszedł zwycięsko w pojedynku z Bayernem Monachium, natomiast ekipa Jurgena Kloppa w pokonanym polu pozostawił As Romę.