Finał Ligi Mistrzów 2024 gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Oleg Batrak / Shutterstock.com

W sobotę, 1 czerwca o godzinie 21:00, odbędzie się finał Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się Real Madryt i Borussia Dortmund. Spotkanie to rozegrane zostanie na legendarnym Stadionie Wembley w Londynie. W niniejszym artykule znajdziesz szczegółowe informacje, gdzie można śledzić transmisję na żywo w telewizji oraz online, a także czy dostępne są opcje darmowego streamingu.

Gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów 2024?

Mecz Real Madryt – Borussia Dortmund będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanałach Polsat, Polsat Sport Premium 1. Opcje transmisji online oferują serwisy WP Pilot, Canal+online i Polsat Box Go, a każda z platform zapewnia wysokiej jakości stream na żywo.

Finał Ligi Mistrzów 2024, transmisja WP Pilot

Transmisja z meczu Real Madryt – Borussia Dortmund nie będzie dostępna bezpłatnie. Dostęp do transmisji online jest możliwy wyłącznie na płatnych platformach streamingowych, które wymagają wykupienia odpowiednich pakietów.

Finał Ligi Mistrzów 2024, transmisja Canal+online

Aby obejrzeć transmisję z finału w Canal+online, należy wykupić pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu “Canal+” oferowanego w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie. Można też wykupić pakiet “Wielka Piłka” oferowany za 54 złote miesięcznie. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Finał Ligi Mistrzów 2024, transmisja Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

Pakiet "Lajt z reklamami" za 5,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+ z kanałem Polsat" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.