Filipiak: Miałem chwile zwątpienia

cracovia.pl

Prezes Cracovii Janusz Filipiak udzielił wywiadu “Przeglądowi Sportowemu”, w którym przyznał, że ma duże zaufanie do Michała Probierza.

– Miałem chwile zwątpienia. Nikt nie ma psychiki ze stali. Fakty były niekorzystne i trudno z nimi dyskutować, ale udało się dotrwać. Mam duże zaufanie do trenera Probierza – mówi Janusz Filipiak w “PS”.

Krakowski zespół od dwunastej serii gier Lotto Ekstraklasy nie poniosła porażki i wszystko wskazuje na to, iż “Pasy” powalczą w tym sezonie o grupę mistrzowską. – Widać, że zawodnicy się zmotywowali i dużo lepiej wyglądają mentalnie. Ciekawi mnie, jak wypadną z Zagłębiem, bo nie będzie grało czterech zawodników z pierwszego składu – stwierdził prezes.

Od dłuższego czasu trwa konflikt fanów Cracovii z właścicielem klubu, a Janusz Filipiak wierzy, że konflikt dzięki lepszym występom widownia się uspokoi. – Ja nie mam konfliktu z kibicami. Będziemy rozmawiać. Po prostu chcemy lepiej grać, wtedy widownia się uspokoi. To wydaje mi się kluczem – tłumaczy Filipiak.

źródło: Przegląd Sportowy / własne


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.