Filipiak: Miałem chwile zwątpienia
Prezes Cracovii Janusz Filipiak udzielił wywiadu "Przeglądowi Sportowemu", w którym przyznał, że ma duże zaufanie do Michała Probierza.
- Miałem chwile zwątpienia. Nikt nie ma psychiki ze stali. Fakty były niekorzystne i trudno z nimi dyskutować, ale udało się dotrwać. Mam duże zaufanie do trenera Probierza - mówi Janusz Filipiak w "PS".
Krakowski zespół od dwunastej serii gier Lotto Ekstraklasy nie poniosła porażki i wszystko wskazuje na to, iż "Pasy" powalczą w tym sezonie o grupę mistrzowską. - Widać, że zawodnicy się zmotywowali i dużo lepiej wyglądają mentalnie. Ciekawi mnie, jak wypadną z Zagłębiem, bo nie będzie grało czterech zawodników z pierwszego składu - stwierdził prezes.
Od dłuższego czasu trwa konflikt fanów Cracovii z właścicielem klubu, a Janusz Filipiak wierzy, że konflikt dzięki lepszym występom widownia się uspokoi. - Ja nie mam konfliktu z kibicami. Będziemy rozmawiać. Po prostu chcemy lepiej grać, wtedy widownia się uspokoi. To wydaje mi się kluczem - tłumaczy Filipiak.
źródło: Przegląd Sportowy / własne
-

AktualnościGirona FC - Villarreal CF podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 20:04
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Napoli - AC Milan (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 19:47
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Lechia Gdańsk - Korona Kielce. Kto zagra od pierwszej minuty? (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 19:29
-


AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Juventus - Genoa CFC (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 17:21
-

AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na mecz Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 16:56
-

AktualnościWyjściowe składy na mecz US Lecce - Atalanta (06.04.2026)Nowacki / 6 kwietnia 2026, 14:37































