Filip Kostić przedłuży kontrakt z Eintrachtem Frankfurt?

Kostić

Ołeksandr Karawajew (Ukraina), Filip Kostić (Serbia) / fot, Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


“Sky Germany” poinformowało o tym, że Eintracht Frankfurt przedstawił korzystniejszą ofertę kontraktu Filipowi Kosticiowi. Jeśli Serb zdecyduje się ją przyjąć, odrzuci tym samym Juventus i Inter Mediolan.

Zamiast dotychczasowych 2,5 mln euro, Kostić w nowym kontrakcie zarabiałby podobno prawie 4 mln euro. Na razie nie wiadomo jednak, czy 29-latek na pewno podpisze nowy kontrakt.

Dyrektor sportowy SGE Markus Krösche powiedział wcześniej, że Kostić, Evan Ndicka i Daichi Kamada mogą odejść tego lata, jeśli nie dojdą do porozumienia w sprawie nowych umów. Jednak na dzień dzisiejszy Eintracht Frankfurt nie otrzymał jeszcze oferty za reprezentanta Serbii.

Cena za zawodnika, który rozpoczyna ostatni rok kontraktu, wynosi 20 milionów euro. Latem ubiegłego roku był bliski przejścia do Lazio.

Serb dołączył do Eintrachtu w 2019 roku z Hamburga za 6 milionów euro i od razu stał się kluczowym zawodnikiem zespołu. W zeszłej kampanii rozegrał 45 spotkań, w których strzelił siedem goli i zaliczył 15 asyst.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.