Felicio Brown Forbes znalazł nowy klub w Azji

Trałka, Felicio Brown Forbes

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)


Felicio Brown Forbes, który do niedawna był zawodnikiem Wisły Kraków znalazł sobie nowy klub. Reprezentant Kostaryki będzie grał w chińskim Wuhan Yangtze River.

Brown Forbes nie wyróżniał się w Ekstraklasie. Pomimo bycia niezłym w rozegraniu piłki i pracy dla drużyny nigdzie nie zagrzał miejsca na dłużej. W Polsce reprezentował barwy Korony Kielce, Rakowa Częstochowa, ale nigdzie nie był absolutnie kluczowym zawodnikiem. Być może było tak z tego powodu, że wystawiano go na pozycjach ofensywnych i rozliczano przede wszystkim ze zdobytych goli, których strzelał niewiele.

Niedawno 30-latek rozwiązał kontrakt z Wisłą Kraków i musiał zapłacić jej odszkodowanie za niewypełnienie swojego kontraktu do końca. Po tym fakcie miał wolną rękę na poszukiwanie nowego miejsca pracy i trzeba powiedzieć, że nie zajęło mu to dużo czasu. Felicio Brown Forbes związał się kontraktem z chińskim Wuhan Yangtze River. Według informacji podawanych przez Transfermarkt.de, były zawodnik polskich klubów będzie drugim najdroższym zawodnikiem w drużynie.

Zespół, do którego przeszedł Brown Forbes zajmuje 14. lokatę w lidze chińskiej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.