FC The New Saints – Legia Warszawa 1:3

Legia Warszawa wygrała w pierwszym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów na wyjeździe z mistrzem Walii The New Saints 1:3.

Bramkę dla gospodarzy strzelił Fraughan po szybo wykonanym rzucie rożnym. Końcówka pierwszej połowy należała do podopiecznych Carla Darlingtona, którzy mieli swoje okazje do podwyższenia rezultatu. W 40 minucie Wilde znalazł się sam na sam z Kuciakiem, a chwilę później piłka po strzale Darlingtona trafiła w słupek.

W 46 minucie Jan Urban przeprowadził podwójną zmianę co zaowocowało 60 sekund później wyrównującą bramką. Kucharczyk wykorzystał podanie od Koseckiego pewnie pokonując bramkarza gospodarzy. W 56 minucie po rzucie z autu przez Kucharczyka piłkę do siatki głową skierował Saganowski. W 73 minucie spotkania po znakomitym podaniu Furmana z linii pola karnego ustalił wynik spotkania Kosecki.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się w Warszawie 24 lipca o godzinie 20:45.
FC The New Saints – Legia Warszawa 1:3 (1:0)

1:0 – 11Ryan Fraughan

1:1 – 46′ Michał Kucharczyk

1:2 – 56′ Marek Saganowski

1:3 – 73′ Jakub Kosecki

żółte kartki: 16′ Michael Wilde, 54′ Phil Baker – 71′ Władimir Dwaliszwili, 90+’ Michał Żyro

TNSPaul Harrison – Simon Spender, Phil Baker, Chris Marriott, Kai Edwards, Jamie Mullan, Christian Seargeant, Aeron Edwards, Ryan Fraughan (64′ Sam Finley), Alex Darlington (79′ Matthew Williams), Michael Wilde
LegiaDusan Kuciak – Bartosz Bereszyński, Dossa Junior, Jakub Rzeźniczak, Jakub Wawrzyniak, Ivica Vrdoljak, Helio Pinto (46′ Dominik Furman), Jakub Kosecki (79′ Michał Żyro), Miroslav Radovic (46′ Michał Kucharczyk), Władimir Dwaliszwili, Marek Saganowski

sędzia: Thorvaldur Arnason (Islandia)