FC Barcelona nie odpuszcza! Kolejna oferta za Lewandowskiego

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski niezmiennie od kilku tygodni łączony jest z FC Barcelony. Mimo jasnych deklaracji ze strony Bayernu, Duma Katalonii nie odpuszcza i szykuje kolejną ofertę za Polaka.

Robert Lewandowski już niejednokrotnie dał do zrozumienia, że chce latem zmienić miejsce pracy. Polak za cel numer jeden obrał sobie FC Barcelonę, która również priorytetowo traktuje ściągnięcie napastnika do siebie.

Barca już dwukrotnie składała ofertę za napastnika Monachijczyków, jednak nie zostały one pozytywnie rozpatrzone. Pierwsza oferta opiewała na 32 miliony euro, które nie spełniały oczekiwań mistrza Niemiec. Katalończycy zdecydowali się podwyższyć ofertę do 35 milionów euro kwoty stałem plus 5 milionów w zmiennych. Również i tym razem nie przyniosło to oczekiwanego skutku.

Bayern z początku nie był chętny na sprzedaż swojej podstawowej 9, jednak z czasem co raz bardziej przychylnie podchodzi do tej kwestii. Bawarczycy wycenili swoją gwiazdę na 60 milionów euro. Zgodnie z tym, Barca szykuje kolejną ofertę.

Zarząd Barcy ma przygotować ofertę opiewającą na 40 milionów euro plus 10 milionów zapisanych w bonusach. Nie wiadomo czy oferta ta spełni oczekiwania Bayernu, jednak Joan Laporta apeluje o spokój.

Do tego Tomasz Włodarczyk przekazał, że w zeszłym tygodniu doszło do rozmów Laporty z zawodnikiem oraz jego otoczeniem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.