Fani Milanu wściekli na Raiolę: “Gigi, rzuć go!”

Gazetta.it

Ostatnio we włoskich mediach zaczęły pojawiać się plotki, mówiące o tym, że Mino Raiola nie jest zadowolony z pensji Gigiego Donnarummy i chce zabrać 18 – latka z San Siro jeszcze tego lata. Najzagorzalsi fani Rossonerich najpierw zakomunikowali bramkarzowi, że nie chcą go w swoim klubie, a teraz za pomocą akcji w mediach społecznościowych starają się go zachęcić do zmiany agenta.

W meczu 1/8 Pucharu Włoch z Chievo, na sektorze zajmowanym przez ultrasów z grupy Diavolo pojawił się napis: “Psychologiczna przemoc, sześć milionów rocznie i zatrudnienie brata pasożyta? Teraz odejdź, nasza cierpliwość się skończyła”. Rzekomo jednym z warunków podpisania nowego kontraktu latem tego roku, miało być znalezienie się w zespole, stale wypożyczanego do innych klubów Antoniego Donnarummy.

18 – letni bramkarz zakończył rozgrzewkę ze łzami w oczach. Wstawił się za nim trener, Gennaro Gattuso oraz kapitan Milanu, Leonardo Bonucci. Kibice Milanu uważają, że najwięcej wsparcia, Donnarumma zyska dziękując za współpracę Mino Raioli. Uruchomili specjalną akcję na Twitterze z hashtagiem #gigiomollalo, tłumaczonym jako “Gigi, rzuć go!”. Na temat Donnarummy i całej sytuacji wypowiedział się również dyrektor sportowy Milanu, Massimiliano Mirabelli w rozmowie z Milannews.itRozmawiałem z nim i nigdy nie powiedział mi, że chce odejść. Gigio kocha Milan. Będziemy chronić Milan i Donnarummę przed osobami, które ewidentnie chcą im zaszkodzić.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.