Falubaz – Stal Gorzów transmisja, gdzie oglądać? (05.05.2024)

Dziurek / Shutterstock.com

W niedzielę, 05 maja 2024 roku o godzinie 19:15, na stadionie Falubaz Zielona Góra odbędzie się emocjonujący mecz żużlowy Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów Wielkopolski. Jest to spotkanie 4. kolejki Ekstraligi żużlowej. W niniejszym artykule prezentujemy, gdzie można śledzić transmisję tv oraz transmisję online, a także czy dostępne będą streamy bezpłatne.

Gdzie oglądać mecz Falubaz – Stal Gorzów?

Transmisja meczu na żywo między Falubaz Zielona Góra a Stal Gorzów Wielkopolski dostępna będzie na kanale Canal+Sport. Natomiast oglądanie online jest możliwe dzięki serwisom Canal+online oraz Player.pl.

Falubaz – Stal Gorzów, transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów Wielkopolski nie jest dostępna bezpłatnie.

Falubaz – Stal Gorzów, transmisja w Canal+online

Aby oglądać transmisję Falubaz – Stal Gorzów z dzisiejszego meczu w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, oferowanego w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dostępny jest również pakiet rozszerzony, obejmujący kanały Eleven Sports za dodatkowe 15 zł.

Platforma Canal+online zapewnia dostęp przez stronę internetową oraz przez aplikacje na urządzenia mobilne i stacjonarne, takie jak iOS, Android, Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay. Serwis umożliwia też oglądanie dwóch transmisji jednocześnie na różnych urządzeniach, co pozwala na współdzielenie konta.

» Oglądaj transmisję w Canal+onlineDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.