

Fabregas nie zastąpi Montolivo
Menedżer AC Milan Vincenzo Montella poinformował, że Cesc Fabregas nie jest typem zawodnika, który mógłby zastąpić kontuzjowanego Riccardo Montolivo. Włoch będzie pauzował przez najbliższe pół roku, po tym jak przeszedł operacje uszkodzonego więzadła kolanowego.
O odejściu Fabregasa spekuluje się od kilku tygodni. Były zawodnik Barcelony większość spotkań spędza na ławce rezerwowych i mówi się, że byłby on skłonny do odejścia już zimą. Jednak Montella odrzucił możliwość sprowadzenia na San Siro hiszpańskiego rozgrywającego, kiedy to w styczniu ponownie otworzy się okienko transferowe:
,,Szukamy zawodnika o charakterystyce Montolivo, który może grać w dwójce w pomocy. Fabregas? On takich cech nie posiada" - przyznał szkoleniowiec Rossonerich.
29-latek rozegrał w obecnej kampanii Premier League zaledwie cztery spotkania w barwach Chelsea, a jego kontrakt wygasa w lecie 2019 roku.
Źródło: skysports.com
-
AktualnościMŚ 2026. Roberto Alvarado: To było niesamowite grać w meczu na taką skalęNowacki / 12 czerwca 2026, 9:09
-


AktualnościMŚ 2026. Raúl Jiménez po golu na otwarcie Meksyku: dedykacja dla zmarłego ojca i cel – mistrzostwo świataNowacki / 12 czerwca 2026, 8:58
-


AktualnościMŚ 2026. Javier Aguirre chwali drużynę po inauguracyjnym meczu mundialuNowacki / 12 czerwca 2026, 8:55
-



AktualnościMŚ 2026. Korea Południowa wygrała 2:1 z CzechamiNowacki / 12 czerwca 2026, 8:52
-



AktualnościKorea Południowa - Czechy statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (12.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 7:14
-

AktualnościStatystyki meczowe Meksyk - RPA. Liczby i dane po meczu (11.06.2026)Nowacki / 11 czerwca 2026, 23:49


































