NA GORĄCO

Fabiański w kręgu zainteresowań

15 maja 2018, 16:49 | Foto: swanseacity.com | Autor: Dawid Basiak
Fabiański w kręgu zainteresowań
Plotki Transferowe
0

Brytyjski “Guardian” podaje że, Łukaszem Fabiańskim interesują się trzy kluby grające w angielskiej ekstraklasie a mianowicie Watford, Crystal Palace oraz Newcastle.

Reprezentant Polski jest gotowy opuścić Swansea, które w obecnym sezonie spadło do Championship zajmując osiemnastą lokate w Premier League. Łukasz Fabiański został doceniony przez kibiców “Łabędzi” którzy mianowali go na najlepszego piłkarza sezonu. Polak może pochwalić się niesamowitymi wynikami, zajął on drugie miejsce w całej angielskiej ekstraklasie pod względem obronionych strzałów, dokładniej wybronił ich 137, lepszy był tylko Jack Butland ze Stoke City, który bronił 144 razy.

Fabiański do Swansea trafił za darmo z Arsenalu Londyn w 2014 roku. W barwach walijskiego zespołu rozegrał równe cztery sezony. Wraz z Alfie Mawsonem dostał możliwość zmiany klubu, lecz tylko pod warunkiem, że zostaną oni sprzedani za “godziwą kwotę” w przypadku Polaka wynosiłaby ona około 5 milionów funtów. 33-letniemu bramkarzowi kontrakt na Liberty Stadium wygasa w czerwcu 2019 roku.

 

Comments are closed.

Przejdź do paska narzędzi