FA CUP: Puchar jedzie do Manchesteru.

sportskeeda.com

Piłkarze Manchesteru United po dogrywce pokonali Crystal Palace 2:1 i po raz 12. sięgnęli po zwycięstwo w tych rozgrywkach.

W pierwszej połowie oglądaliśmy dobre,emocjonujące spotkanie. Oba zespoły miały sytuację na strzelenie gola jednak doskonale spisywali się obaj bramkarze. Manchester United miał przewagę w posiadaniu piłki a piłkarze Crystal Palace zgodnie z oczekiwaniami groźnie kontrowali i stwarzali sobie niezłe okazje ze stałych fragmentów gry. Pierwszego gola obejrzeliśmy dopiero w 78 minucie. Jason Puncheon mocnym strzałem nie dał szans De Gei. Jednak radość piłkarzy Palace nie trwała długo. W 81. minucie Juan Mata wyrównał stan rywalizacji. Wynik nie uległ zmianie i musiała odbyć się dogrywka. W niej w 105. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Smalling. Czerwone Diabły jednak nie załamały się i w 110. minucie za sprawą Lingarda wyszli na prowadzenie którego nie oddali już do końca. Manchester United był odrobinę lepszym zespołem i zasłużenie wygrał w tych rozgrywkach