FA Cup: Leicester drugim półfinalistą rozgrywek
Wczoraj Chelsea pokonała Manchester City 1:0 i pewnie awansowała do finału FA Cup. Dziś z kolei takim samym rezultatem zakończył się drugi półfinał pomiędzy Leicester, a Southampton.
Ekipa Jana Bednarka nie miała za wiele do zaproponowania w rywalizacji z ekipą Brendana Rodgersa. Piłkarze Southampton nie oddali ani jednego celnego strzału. Co prawda dochodzili momentami pod pole karne rywala, jednak wszystkie ich akcje były natychmiast neutralizowane. Decydującą bramkę, na wagę awansu do finału, zdobył w 55. minucie Kelechi Iheanacho. Napastnik zdążył do dobitki i bez większych problemów posłał futbolówkę do siatki. Podopieczni Ralpha Hasenhuttla dążyli do stworzenia sobie jednej dogodnej sytuacji, która pozwoliłaby na wyrównanie. Ta sztuka się nie udała, a Leicester w wielkim finale podejmie Chelsea.
Leicester City FC wygrywa półfinałowe starcie po golu Kelechiego Iheanacho! ⚽️
W wielkim finale The Emirates FA Cup 🏆 czeka na nich Chelsea FC. Już teraz zapraszamy na ten mecz do ELEVEN SPORTS! 🔥 pic.twitter.com/hYyGl5zonE
— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) April 18, 2021
Save the date 🗓️🏆 pic.twitter.com/pHRJeERhMV
— Leicester City (@LCFC) April 18, 2021
-

AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: Bogusz zagra dla meksykańskiego klubu



Kamil Gieroba / 25 stycznia 2025, 22:36
-

AktualnościFinał Superpucharu Hiszpanii: Barcelona rozjeżdża Real, mnóstwo goli. Czerwona kartka Szczęsnego, bramka Lewandowskiego (WIDEO)Karol Świderek / 12 stycznia 2025, 23:25
-

Ligi zagraniczneOficjalnie: RB Salzburg z nowym trenerem. Powrót w nowej roli



Kamil Gieroba / 18 grudnia 2024, 12:33
-

Ligi zagraniczneKibice NAC Bredy oddali hołd polskim żołnierzom. Piękna oprawa na meczu

Victoria Gierula / 27 października 2024, 8:00
-

Ligi zagraniczne"Prawdziwą przyczyną zwolnienia..." – Dlatego Michniewicz stracił pracę w Maroko



Kamil Gieroba / 16 października 2024, 13:28









































