eWinner II Liga: Remis Garbarni Kraków z Motorem Lublin

motorlublin.eu

W meczu inaugurującym sezon 2022/23 Motor Lublin zremisował (2:2) na wyjeździe z Garbarnią Kraków. Rywalizacja przyniosła sporo emocji.

Do przerwy “Motorowcy” prowadzili 2:1. Wynik otworzył samobójczym strzałem kapitan gospodarzy, Donatas Nakrosius. Przed upływem drugiego kwadransa gry miejscowi doprowadzili do wyrównania. Natomiast rezultat pierwszej połowy ustalił pięknym strzałem Piotr Ceglarz.

Po zmianie stron Garbarnia ponownie zdołała zdobyć bramkę zapewniającą jej remis i ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów. A od 74. minuty nasza drużyna musiała grać w osłabieniu po tym jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Jakub Staszak.

17.07.2022, 1. kolejka eWinner II Ligi, Stadion Garbarni,

Garbarnia Kraków – Motor Lublin 2:2 (1:2)

Adam Żak 28′, 67′ – Donatas Nakrosius 9′ (sam), Piotr Ceglarz 32′

Garbarnia: Kozioł – Warczak, Kardas, Bartków, Nakrosius, Duda (Kuczak 62′), Nowak (Dziedzic 62′), Pranica (Marszalik 70′), Słomka, Mularczyk, Żak

Motor: Furman – Rudol, Szarek, Rozmus, Wójcik (Cichocki 90′), Gąsior (Kusiński 62′), R. Król, Staszak, Rybicki (Sędzikowski 46′), Ceglarz (Kahsay 68′), Żebrakowski

Żółte kartki: Kardas, Kuczak, Żak – Staszak, Żebrakowski, Kusiński

Czerwona kartka: Staszak 74′ – za drugą żółtą

Sędziował: Damian Gawęcki (Kielce)

źródło: inf.pras.