Evan Ferguson łakomym kąskiem w Premier League. Manchester United celuje w Irlandczyka

BrightonAndHoveAlbion.com

Evan Ferguson będzie w 2024 roku jednym z czterech z celów transferowych Manchesteru United.

Pomimo utrzymującej się niepewności co do własności klubu, Czerwone Diabły wydały tego lata ponad 170 milionów funtów na siedmiu nowych zawodników, w tym na Rasmusa Hojlunda, Masona Mounta i Andre Onanę.

Manchester United rozpoczął jednak nową kampanię rozczarowująco, przegrywając dwa z czterech pierwszych meczów w Premier League. “Manchester Evening News” ujawnił, że na Old Trafford obserwują czterech piłkarzy,  których będą chcieli pozyskać latem przyszłego roku.

Chcą wzmocnić się na bocznym i środkowym obrońcą, pomocnikiem i linię ataku a jednym z ich celów jest wschodząca gwiazda Brighton & Hove – 18-letni Ferguson. Irlandczyk zaimponował na początku sezonu, zdobywając pierwszego hat-tricka z Newcastle United (3:1).

Konkurencja o rewelacyjnego napastnika jest spora, ponieważ w jego kontekście wymienia się jeszcze Manchester City, Tottenham Hotspur i Arsenal. Brighton nie znajduje się pod presją, aby sprzedać Fergusona, ponieważ ma on kontrakt do lata 2028 roku i zażądałby przynajmniej 100 milionów funtów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.