blank
Udostępnij:

EURO 2024: Hiszpanie nic nie musieli, ale wygrali (WIDEO)

Hiszpania skompletowała zwycięstwa we wszystkich meczach fazy grupowej wygrywając z Albanią 1:0. Decydująca bramka padła już w 13. minucie.

Już w 13. minucie Hiszpanie dwoma podaniami rozmontowali defensywę Albanii. Akcję Laporte, Olmo, Ferran wykończył ten ostatni, uderzając lewą nogą po ziemi. "La Roja" przeszła na tryb ekonomiczny, nie pozwalając rywalom na wiele. Do przerwy Albanię stać było na jeden celny strzał. Po zmianie stron obraz gry wyrównał się. Hiszpanie nieco cofnęli się, pozwolili Albańczykom na więcej i ci oddali kilka groźnych strzałów. Raya jednak był niezagrożony przez 90. minut. Hiszpanie suchą stopą przeszli przez fazę grupową wygrywając trzy spotkania i nie tracąc żadnej bramki.