
EURO 2024: Gospodarze bez błysku tuż przed turniejem
Gospodarze EURO 2024 tuż przed turniejem pokazali się z zaskakująco słabej strony.
Słaba efektywność w ataku – problem Niemców
W pierwszej połowie meczu największe emocje przyniosła akcja Roman Jaremczuka, którego strzał zdołał jednak obronić Manuel Neuer.
Druga połowa nie przyniosła poprawy w grze niemieckiej drużyny. Kai Havertz, mimo dobrego ustawienia, nie trafił głową do bramki, marnując szansę na zdobycie gola. Niedługo później, strzał Patricka Beiera trafił w poprzeczkę, dodatkowo podkreślając frustrację związane z niemocą strzelecką Niemców. Warto podkreślić, że Ukraina zdobyła bramkę, lecz nie została uznana. Ostatecznie mieliśmy bezbramkowy remis.
Ostatnie szanse przed EURO
Niemcy będą mieli jeszcze jedną okazję do poprawy formy przed rozpoczęciem mistrzostw. Już 7 czerwca zmierzą się w towarzyskim meczu z Grecją. Będzie to ostatni sprawdzian, który może dużo powiedzieć o potencjalnych szansach drużyny na samym turnieju.
Z kolei reprezentacja Ukrainy zmierzy się z Polską oraz Mołdawią.
-
Kwadrans futboluPSG dało Interowi historyczne lanie! Pogrom w finale Ligi Mistrzów! I KWADRANS FUTBOLU #162
Rafał Makowski / 1 czerwca 2025, 14:42
-
EkstraklasaOficjalnie: Korekta w sztabie Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 31 maja 2025, 21:12
-
News dniaTrent Alexander-Arnold oficjalnie w Realu Madryt!
Wiktor Palmowski / 30 maja 2025, 17:30
-
PolecaneDi Maria z sentymentalnym powrotem. To dla niego ostatni klub?
Kamil Gieroba / 30 maja 2025, 9:49
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36
-
EkstraklasaOficjalnie: Pierwszy letni transfer Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 maja 2025, 21:21