
EURO 2020: Luis Enrique zdecydował się postawić na Alvaro Moratę
Luis Enrique potwierdził, że w sobotni wieczór przeciwko reprezentacji Polski postawi na Alvaro Moratę. Polacy muszą zdobyć przynajmniej punkt, by zachować matematyczne szanse na awans do fazy pucharowej.
Napastnik La Roja został mocno skrytykowany za występ ze Szwecją (0:0). Piłkarz wypożyczony do Juventusu Turyn wypadł ogólnie dobrze, ale więcej straconych szans pod bramką rywali sprawiło, że był na ustach kibiców, którzy zarzucają mu indolencję.
Pojawiły się wezwania do rezygnacji z Alvaro Moraty na La Cartuja, lecz na Luisa Enrique nie działają takie naciski. - Tak, zacznie od pierwszych minut - przyznał selekcjoner. - Chcę, aby nadal robił to samo, nadal wnosił wkład w atak i obronę. Jutro zagramy z Moratą i jeszcze dziesięcioma innymi - dodał.
Luis Enrique mówił również o powrocie pomocnika Sergi Busquetsa, który nie był dostępny w meczu ze Szwecją po pozytywnym wyniku testu na koronawirusa w poprzednim tygodniu. Pomocnik Barcelony jest teraz z powrotem w grupie, ponieważ otrzymał negatywny wynik. - Pracował w domu i jesteśmy z nim w stałym kontakcie. Był w stanie trenować. Zupełnie jakby tu był - stwierdził.
-
PolecaneNie żyje Thomas Kokosinski. Biznesmen miał zainwestować w Wisłę Kraków
Kamil Gieroba / 10 czerwca 2025, 15:40
-
EkstraklasaLegia Warszawa pożegna utalentowanego pomocnika? Spore zainteresowanie
Kamil Gieroba / 8 czerwca 2025, 14:57
-
La LigaOficjalnie: Jóźwiak opuszcza Granadę
Kamil Gieroba / 7 czerwca 2025, 16:05
-
Kwadrans futboluReprezentacja Polski wraca a my znowu musimy to oglądać... I KWADRANS FUTBOLU #163
Rafał Makowski / 7 czerwca 2025, 14:39
-
MŚ 2026Mistrzostwa Świata 2026: Awans totalnych debiutantów
Kamil Gieroba / 6 czerwca 2025, 10:59
-
PolecaneFeio szuka pracy. Wróci do ojczyzny?
Kamil Gieroba / 5 czerwca 2025, 13:39