Erik Expósito podpisze nowy kontrakt! Świetne informacje dla fanów Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław

fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

Według informacji Tomasza Włodarczyka z portalu „Meczyki.pl”, Erik Expósito przedłuży kontrakt ze Śląskiem Wrocław. Tę informację zdają się potwierdzać również media społecznościowe klubu.

Ostatnie dni są nie tylko wspaniałe dla fanów Śląska Wrocław, ale przede wszystkim dla piłkarzy klubu. Już na początku sezonu złapali świetną formę i są bardzo groźnym rywalem dla każdego przeciwnika. W zasadzie na każdym froncie idzie im bardzo dobrze.

Szczególnie zadowolony może z siebie być Erik Expósito. Hiszpan w poprzednim sezonie nie zachwycał kibiców Śląska, ale ten sezon, to już czysta poezja w wykonaniu napastnika. W sześciu meczach zdobył trzy gole i miał tyle samo asyst. Do siatki rywala trafił chociażby we wczorajszym spotkaniu z Hapoelem Beer Sheva. Trzeba tu dodać, że był to wspaniały gol.

Jednym faktem, jaki mógł martwić kibiców, to wygasający kontrakt 25-latka. Jego ważność datowana była na rok 2022, ale jak się okazuje już dziś może być to kwestią przeszłości. Expósito ma podpisać nowy kontrakt z klubem. Prawdopodobnie do takiego rozwiązania zachęciła go realna wizja gry w Lidze Konferencji Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.