
Emerson Palmieri chce przejść do Napoli
Jak donosi La Gazzetta dello Sport, Napoli złożyło ofertę kupna Emersona Palmieriego. Sam zainteresowany jest chętny do tego, aby dołączyć do włoskiego zespołu.
Nowy menadżer Napoli, Luciano Spalletti chciałby aby jego były podopieczny, Emerson Palmieri dołączył do neapolitańskiej drużyny. W tym celu kontaktował się nawet z piłkarzem. Lewy obrońca jest chętny aby zawitać na Stadion im. Diego Armando Maradony.
Według "La Gazzetta dello Sport" włoscy włodarze złożyli pierwszą ofertę za zawodnika w wysokości około 8-10 milionów euro. Kontrakt 26-latka z Chelsea wygaśnie w czerwcu 2022 roku, ale "The Blues" mają opcję przedłużenia jego pobytu w klubie do 2023 roku. Jednakże, w Londynie przyjęto ofertę.
Aurelio De Laurentiis w przyszłym tygodniu ma spotkać się z agentem uczestnika EURO 2020 i wtedy dogadywać szczegóły kontraktu.
-
AktualnościLiga Mistrzów: Lewandowski z dubletem. Barca gromi BVB (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 9 kwietnia 2025, 22:58
-
AktualnościBetclic 1. Liga: Wisła wygrywa z Chrobrym. Rodado jokerem
Michał Szewczyk / 9 kwietnia 2025, 19:55
-
AktualnościLiga Mistrzów: Declan Rice oszalał! Arsenal gromi Real (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 8 kwietnia 2025, 23:19
-
1 Liga Polska"Trzeba sobie powiedzieć kilka mocnych słów". Piłkarz Warty Poznań zabrał głos po porażce z Wisła Kraków
Karolina Kurek / 6 kwietnia 2025, 12:14
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal remisuje z Cracovią w debiucie Djurdjevicia (WIDEO)
Michał Szewczyk / 4 kwietnia 2025, 19:58
-
AktualnościCdR: Barca w finale! Ferran znów bohaterem (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 2 kwietnia 2025, 23:35