Ćwierćfinaliści MŚ 2014 – reprezentacja Belgii wywiozła z Zenicy jeden punkt remisując z Bośnia i Hercegowiną 1:1. Po rozegraniu dwóch spotkań eliminacyjnych Belgowie są na trzecim miejscu w grupie B z czterema punktami na koncie, z kolei Bośnia zajmuje piątą pozycję i ma o dwa oczka mniej.

Ten mecz nie był tak prosty dla drużyny “Czerwonych Diabłów” jak poprzednie spotkanie z Andorą. Pierwszą bramkę w meczu strzelili gospodarze. W 28 minucie za sprawą Dzeko Bośniacy objęli prowadzenie 1:0 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Belgia doprowadziła do remisu. Gola na 1:1 zdobył w 51 minucie meczu Nainggolan i pojedynek zakończył się remisem, tak więc obie drużyny podzieliły się punktami.

Bośnia i Hercegowina – Belgia (1:1) – 13.10.2014 (20:45)
Gol 28′ E.Dzeko (1:0)
Gol 51′ R.Nainggolan (1:1)