Ekstraliga żużlowa 2023: Apator Toruń – Wilki Krosno transmisja, gdzie oglądać?

Stefan Holm / Shutterstock.com

Dziś Apator Toruń stanie do walki przeciwko Wilkom Krosno. Mecz 13. kolejki Żużlowej Ekstraligi rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie pokazywane w telewizji, a także w relacji internetowej.

Apator Toruń – Wilki Krosno: gdzie oglądać?

Dla fanów żużla, którzy chcą na żywo śledzić starcie Apator Toruń – Wilki Krosno, dostępne są różne możliwości. Transmisja będzie dostępna w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Można też skorzystać z usług platform streamingowych Canal+online, WP Pilot oraz Player.pl.

Transmisja TV: Eleven Sports 1

Transmisja online: Canal+online, Player.pl

Apator Toruń – Wilki Krosno transmisja za darmo

W przypadku dzisiejszego meczu nie ma możliwości oglądania bezpłatnej transmisji.

Apator Toruń – Wilki Krosno transmisja w Canal+online

Dla osób, które skorzystają z serwisu Canal+online, szczególnie atrakcyjny może być pakiet “Wielka Piłka”, który zawiera kanały Canal+, Eleven oraz Polsat Sport Premium. Za jedyne 59 zł miesięcznie widzowie mają możliwość oglądania dwóch streamów jednocześnie na tym samym koncie klienta. Serwis jest dostępny zarówno na stronie internetowej dla komputerów, jak i w formie aplikacji dla smartfonów, tabletów oraz telewizorów i innych urządzeń.

» Oglądaj na żywo w Canal+Online

Apator Toruń – Wilki Krosno transmisja w WP Pilot

Alternatywą dla Canal+online jest platforma WP Pilot. Tu, za niewielką kwotę 13,99 zł, możemy nabyć pakiet “Eleven”, dzięki któremu będziemy mogli na żywo śledzić spotkanie Apator Toruń z Wilkami Krosno. WP Pilot oferuje nam dostęp do swojego serwisu zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację dostępną na komputery, smartfony, tablety, telewizory i inne urządzenia.

» Oglądaj transmisje w WP Pilot

Apator Toruń – Wilki Krosno transmisja w Player

Kolejną opcją jest skorzystanie z serwisu Player.pl. Za 74 zł miesięcznie, dostajemy dostęp do pakietu “Canal+ z Eleven”, a dodatkowo do filmów i seriali Playera. Warto dodać, że platforma oferuje możliwość oglądania transmisji jednocześnie na 2 urządzeniach. Usługa jest dostępna na stronie www dla komputerów, a także w formie aplikacji na różne urządzenia.

» Oglądaj transmisje w Player.pl

Kiedy i o której mecz?

Spotkanie Apator Toruń – Wilki Krosno rozpocznie się w piątek 21 lipca o godzinie 18:00.

Gdzie oglądać transmisję na żywo w TV?

Transmisja TV ze spotkania Apator Toruń – Wilki Krosno będzie dostępna na żywo na kanale Eleven Sports 1.

Gdzie oglądać transmisję online w internecie?

Transmisję z meczu Apator Toruń – Wilki Krosno na żywo w internecie można oglądać na platformach Canal+online, WP Pilot oraz Player.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.