Ekstraklasa: Trzy punkty pozostają przy Kałuży

PiłkarskiŚwiat.com

W inauguracyjnym spotkaniu 12. kolejki Lotto lottoEkstraklasy Cracovia przed własną publicznością pokonała Wisłę Płock 1:0 po bramce Jakuba Wójcickiego.

Dla 28-letniego obrońcy było to premierowe trafienie w bieżących rozgrywkach. W pierwszej połowie to goście mogli wyjść na prowadzenie, ale w 31. minucie Dominik Furman nie wykorzystał rzutu karnego. Beniaminek po dobrym początku sezonu zanotował już trzeci mecz z rzędu bez zwycięstwa. Zgoła odmienne nastroje panują w ekipie Pasów. Podopieczni Jacka Zielińskiego nie przegrali już trzeciego kolejnego spotkania.

W następnej serii spotkań Pasy zagrają we Wrocławiu (22.10.2016, godz. 18:00), a Wisła podejmować będzie Górnik Łęczna (22.10.2016 , godz. 15:30).

14.10.2016, godz. 18:00 Cracovia – Wisła Płock 1:0 (1:0)