Ekstraklasa od nowego sezonu w nc+ i TVP!

LOTTO Ekstraklasa / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Oficjalnie ogłoszono, że Ekstraklasa SA podpisała umowy ze stacjami Canal+ oraz TVP w zakresie transmitowania rozgrywek w sezonach 2019/2020 oraz 2020/2021. 

Dzięki tej umowie będziemy mogli obejrzeć wszystkie 296 meczów w roku na platformie nc+, a jednocześnie stacja TVP pokaże w telewizji otwartej aż 37 meczów – po jednym spotkaniu rozgrywanym w sobotę lub niedzielę w każdej z kolejek. Oprócz transmisji dla kibiców będą dostępne skróty spotkań w programach informacyjnych oraz magazynach poświęconych lidze.

 Dziękuję Radzie Nadzorczej i wszystkim klubom Ekstraklasy za zaufanie, jakim obdarzyli nas w procesie negocjacji nowych praw mediowych. Cieszymy się, że zostaje z nami nasz sprawdzony, wieloletni partner, Canal+ oraz że TVP pozytywnie odpowiedziała na zaproszenie do szerokiej współpracy w paśmie niekodowanym.  W rezultacie rozgrywki Ekstraklasy będą mogły być regularnie dostępne w polskich domach. Nie są to jednak jedyne działania ukierunkowane na popularyzację ligi, jakie zaplanowaliśmy w ramach pakietów obowiązujących od nowego sezonu. Zamierzamy szczególnie intensywnie walczyć o serca młodego pokolenia poprzez umożliwienie transmisji meczów na żywo w Internecie, a także udostępnianie atrakcyjnych materiałów wideo, w tym powtórek z bramek i skrótów z meczów, które będą prezentowane także w naszej aplikacji oraz na kanałach social media ligi i klubów. Duży udział w promocji ligi z wykorzystaniem nowych technologii będą mieli także nasi główni partnerzy telewizyjni – wypowiadał się Marcin Animucki, prezes zarządu Ekstraklasa SA.

źródło: ekstraklasa.org


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.