Drugi niedzielny mecz 5 kolejki Ekstraklasy pomiędzy Wisłą a Lechią w Krakowie był zagrożony z powodu dużych opadów deszczu, jednak na szczęście mecz się odbył i był niezwykle emocjonujący. Trzeba przyznać, że oglądaliśmy bardzo interesujące spotkanie i wiele goli, bowiem Wisła Kraków zremisowała z Lechią Gdańsk 3:3.

Po bramkach Guerriera i Jankowskiego “Biała Gwiazda” prowadziła 2:0, jednak Lechia zdołała doprowadzić do remisu za sprawą Łukasika i wprowadzonego chwilę wcześniej na plac gry Haslina. Kilka minut później Wisła znów objęła prowadzenie dzięki Jankowskiego, który zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu, ale do zwycięstwa to nie wystarczyło, bowiem na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Maloca doprowadził do remisu 3:3 i taki był wynik końcowy. Obie drużyny podzieliły się punktami.

Wisła Kraków – Lechia Gdańsk (3:3) – 16.08.2015 (18:00)