EFL Cup: Manchester United wślizguje się na Wembley

Sky Sports

Manchester United po zremisowanym 1:1 meczu z Hull City awansował do finału i kupił sobie bilet na Wembley. Wiele problemów dla podopiecznych Mourinho sprawiły Tygrysy! Mało brakowało a doszłoby do dogrywki. w pierwszej połowie po rzucie karnym gola strzelił Huddlestone, a w drugiej wyrównał Pogba. Emocje do końca spotkania zapewnił Niasse, strzelając piękną bramkę. Choć Hull City zabraknie w finale EFL Cup, udało im się dokonać innej historycznej rzeczy – pokonać United u siebie!

Hull City 2:1 Manchester United (0:2 Pierwszy mecz)
`35 Tom Huddlestone (pen.)`85 Baye Omar Niasse|`66 Paul Pogba

Skład Hull City: 23.Marschall, 28.Tymon, 5.Maguire, 21.Dawnson, 7.Meyler, 8.Huddlestone, 11.Clucas, 20.Diomande(`70 9.Hernandez), 15.Maloney(`64 40.Evandro), 29.Bowen(`59 50.Markovic), 24.Niasse

Skład Manchesteru United: 1.De Gea, 36.Darmian, 12.Smaling, 4.Jones, 5.Rojo, 21.Herrera, 16.Carrick, 6.Pogba, 19.Rashford(`92 27.Fellaini), 9.Ibraahimovic, 14.Lingard( `79 10.Rooney)

Zółte kartki: -| `11 Jones, `87 Rojo