Eduardo Camavinga – kolejne kluby zgłaszają się po Francuza

Camavinga

staderennais.com

Eduardo Camavinga jest wschodzącą gwiazdą francuskiego futbolu. Piłkarz przyznał, że jest dumny z rosnącego zainteresowania jego osobą.

18-latek cieszył się sporym uznaniem już w sezonie 2019/20 w Stade Rennes. Drużyna Juliena Stephana była jedną z rewelacji i zapewniła sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Szkoleniowiec konsekwentnie wyrażał nadzieję na utrzymanie swoich gwiazd przynajmniej do 2021 roku. W jakimś sensie, to się udało osiągnąć.

– Wiele czytałem o swojej przyszłości. Miło jest słyszeć o sobie pochwały i zapewniam, że w żaden sposób nie będą mnie rozpraszać – powiedział Camavinga w dzienniku “Marca”.  – Nie myślę o innych zespołach. Jestem w Rennes i nie zawracam sobie głowy spekulacjami – dodał. Piłkarz urodzony w Angoli dostaje powoływania do reprezentacji Francji i zagrał już w dwóch meczach, a w październiku z Ukrainą strzelił premierowego gola.

Zdaniem madryckich mediów, faworytem do pozyskania środkowego pomocnika jest Real Madryt. Poczynania nastolatka śledzą uważnie przedstawiciele Manchester United i PSG. – Zostały mi dwa lata obowiązywania umowy i jest czas, aby o tym wszystkim rozmawiać. To klub, w którym rozpocząłem przygodę w piłką – podkreślił.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.