Edinson Cavani odejdzie z Manchesteru United – Zaskakujący kierunek

Słowa wypowiedziane przez ojca Edinsona Cavaniego zszokowały niemalże cały Manchester. Doświadczony napastnik nie jest zadowolony z pobytu na Old Trafford, więc myśli o zakończeniu współpracy w momencie, kiedy wygaśnie jego kontrakt z obecnym pracodawcą.

– Mój syn nie czuje się dobrze w Anglii i chce być blisko rodziny. Edinson przygodę z piłką nożną skończy grając w Ameryce Południowej. Chcę, aby Edinson występował w drużynie, która o coś walczy. Syn odbył wiele rozmów z Juanem Riquelme (drugim wiceprezesem Boca Juniors) i wiem, że chciałby tam grać. Jeśli wróci do Ameryki, na pewno dołączy do Boca. Pomysłem mojego syna nie jest kontynuowanie piłkarskiej kariery na Wyspach Brytyjskich, on chce wrócić.

Cavani do Manchesteru United przeniósł się w ubiegłym roku z Paris Saint-Germain. Podpisując roczną umowę z ekipą z Old Trafford będzie mógł za darmo dołączyć do innego klub. Oczywiście jeżeli nie zdecyduje się na kontynuowanie współpracy z obecnym pracodawcą. We wszystkich rozgrywkach wystąpił 25-krotnie zdobywając w nich siedem bramek.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *