Edi Andradina wraca do Pogoni Szczecin w nowej funkcji

fot. Pogoń Szczecin

Legenda Pogoni Szczecin, Edi Andradina wraca do klubu. Tym razem nie w roli zawodnika, lecz asystenta trenera drugiej drużyny. 

Brazylijczyk po trzech latach wraca do Szczecina. Były zawodnik Portowców będzie pełnił funkcję asystenta Pawła Ozgi w drugiej drużynie. Jego umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2021/2022. Po zakończeniu kariery piłkarskiej Andradina szkolił zawodników w trzecioligowym Piaście Żmigród, a także był dyrektorem ds. rozwoju w KP Piła. Legendzie Pogoni zdarzyło się już także pomagać przy pierwszej drużynie. Współpracował z Dariuszem Wdowczykiem, Kostą Runjaiciem, a także tymczasowo z Czesławem Michniewiczem i Janem Kocianem. Zadowolony z Powrotu Andradiny jest Maksymilian Rogalski, były zawodnik, a obecnie trener-koordynator akademii szczecińskiego klubu.

– Bardzo cieszę się, że Edi ponownie zawitał do Pogoni. Dobrze wie, że tu zawsze jest dla niego miejsce. Ma wielką wiedzę i doświadczenie, którym w najbliższym czasie będzie dzielił się z zawodnikami drugiego zespołu. To młoda drużyna, której w rozwoju potrzebne jest wsparcie takich osobowości jak Edi czy Bartek Ława – powiedział.

Celem Brazylijczyka jest w przyszłości bycie pierwszym trenerem Dumy Pomorza. Być może w przyszłości mu się to uda, lecz na ten moment musi stawiać swoje kroki niżej, aby nie być rzuconym na głęboką wodę.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *