Eden Hazard częścią wielkiej wymiany na linii Real-Chelsea?

SigmaLive

Nie od dziś wiadomo, że wielkim marzeniem Edena Hazarda jest gra dla Realu Madryt. I coraz więcej wskazuje na to, że już latem tego roku Belg to marzenie spełni. Jak podaje Daily Mail, 28-latek może być częścią wielkiej wymiany na linii Real Madryt-Chelsea.

Negocjacje ułatwić może fakt, iż kontrakt Edena Hazarda z londyńskim klubem wygasa w 2020 roku. Oznacza to, że za jedenaście miesięcy mógłby negocjować z dowolną drużyną podpisanie umowy na zasadzie wolnego transferu. Choć Florentino Perez odszedł od polityki sprowadzania „Galacticos” (dość powiedzieć, że ostatnim takim zawodnikiem był James Rodriguez sprowadzony po mundialu w Brazylii), dla Edena Hazarda mógłby zrobić wyjątek.

Mówi się, że latem tego roku dojdzie do wymiany na linii Real-Chelsea. Do Madrytu powędrowałby właśnie wspomniany Belg, a Chelsea zostałaby zasilona kwotą 100 milionów funtów oraz Isco lub Marco Asensio. Były piłkarz Malagi popadł w ostracyzm u trenera Solariego i nie wyklucza zmiany otoczenia w kolejnym oknie transferowym. Asensio natomiast nie spełnia pokładanych w nim nadziei i przy rosnącej formie młodziutkiego Viniciusa mógłby stanowić solidną kartę przetargową w rozmowach z Romanem Abramowiczem.

Czy Eden Hazard ostatecznie trafi na Bernabeu? Wydaje się, że saga przypominająca tę z transferem Cesca Fabregasa do Barcelony powoli dobiega końca i ostatecznie w kolejnej kampanii będziemy oglądać brązowego medalistę mundialu na boiskach Primera Division.

źródło: dailymail.co.uk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi