Dżeko: myślę tylko o Romie

Dżeko

https://twitter.com/EdDzeko/status/1414978406018699267/photo/1

Bośniak jest już zmęczony nieustannymi plotkami transferowymi dotyczącymi jego osoby i zapewnia, że skupia się wyłącznie na grze w obecnym klubie.

Dżeko błysnął w ostatnim sparingu „Giallorossich”, w którym to zdobył dwie bramki, a jego drużyna pokonała Debreczyn 5-2. Napastnik wydaje się być integralną częścią projektu Jose Mourinho, toteż nic dziwnego, że ma dosyć ciągłych spekulacji na temat jego przyszłości:

– Jestem zmęczony rozmowami o mnie. Myślę tylko o Romie i o niczym więcej – wyjawił na łamach Sky Italia.

35-latek wyraził też zadowolenie z faktu, iż podczas meczu z Debreczynem trybuny były wypełnione w 25%:

– To ten rodzaj emocji, którego od jakiegoś czasu nie czuliśmy. Wiele nam to daje i liczymy na udany sezon z kibicami na trybunach.

Nie zabrakło również pytań o pracę pod okiem Jose Mourinho:

– Dopiero zaczynamy, ale póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku. Choć nogi są jeszcze trochę ciężkie, przygotowujemy się, ale każdy jest zadowolony, a trener mówi nam, żebyśmy dawali z siebie wszystko. Po meczach i treningach jest czas na żarty – zakończył.

Edin Dżeko występuje w Romie od sezonu 2015-2016. Pierwotnie był wypożyczony z Manchesteru City, lecz później został wykupiony przez rzymski klub.

źródło: football-italia.net/Sky Italia


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.