Dyrektor sportowy Legii trafi do Grecji?

Legia Warszawa / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Dyrektor sportowy Legii Warszawa, Radosław Kucharski ma znajdować się w kręgu zainteresowań mistrzów Grecji – PAOK-u Saloniki.

Rzadko mamy do czynienia z sytuacją, aby klub z zagranicy był zainteresowany kimś innym niż piłkarzem z Ekstraklasy. Jednak na to wygląda, że mamy wyjątek, ponieważ jak informuje profil “Grecka Piłka”, dyrektor sportowy Legii – Radosław Kucharki, jest jednym z kandydatów to objęcia tego stanowiska w PAOK-u Saloniki.

PAOK to aktualny mistrz Grecji. W obecnym sezonie zajmują oni drugie miejsce, mając 7 punktów straty do liderującego Olympiakosu. W ekipie z Salonik gra Karol Świderski. 23-letni napastnik jest trzeci w klasyfikacji strzelców mając 10 bramek na koncie.

Kucharski w Legii pracuje do dłuższego czasu. Od jesieni 2018 roku pełni funkcję dyrektora sportowego, a wcześniej był skautem warszawskiego klubu. 39-latek może się pochwalić odkryciem Ondreja Dudy oraz sprowadzeniem do Legii m.in. Sebastiana Szymańskiego, Radosława Majeckiego, Jarosława Niezgody czy Carlitosa.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.