Dyrektor Juventusu: Spotkanie nie dotyczyło Paula Pogby

Pogba

manutd.com


Dyrektor generalny Juventusu, Maurizio Arrivabene podkreśla, że ​​jego spotkanie z agentem nie dotyczyło Paula Pogby, a raczej Moise’a Keana i Luki Pellegriniego. – Szanujemy Manchester United – mówi.

Śmierć Mino Raioli sprawiła, że jego interesami zajmuje się Rafaela Pimenta, czyli wieloletnia prawniczka. Zatem zajmuje się sytuacją Pogby, ponieważ jego kontrakt z Manchesterem United wygasa 30 czerwca i nie jest znana przyszłość mistrza świata z 2018 roku.

– Wyjaśnijmy jedną rzecz. Pogba jest zawodnikiem Manchesteru United. Musimy okazać szacunek. Agenci piłkarza reprezentują również Keana i Pellegriniego, więc to normalne, że powinniśmy się z nimi spotkać – przyznał Arrivabene.

– Tematem spotkania nie był Pogba. Gdybyśmy chcieli porozmawiać z Pogbą, najpierw musielibyśmy porozmawiać z Manchesterem United. To dżentelmeńska umowa między klubami – wyjaśnia. Wiary w te tłumaczenia nie dają włoskie media, które są przekonane, iż pomocnik trafi do Starej Damy.

– Biorąc pod uwagę, że w tym roku naszym celem była kwalifikacja do Ligi Mistrzów, możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy nasz cel – dodał. – Zmiana pokoleniowa i odbudowa wymagają czasu – zakończył. Dla kibiców Juve to drugi z rzędu rozczarowując sezon i zakończą rozgrywki na czwartej lokacie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.