Dwóch „Wieśniaków” zagra w Bayernie
Bayern Monachium ogłosił pozyskanie dwóch zawodników, występujących w Hoffenheim: Niklasa Sule i Sebastiana Rudy'ego. Obaj gracze dołączą do ekipy mistrza Niemiec po zakończeniu sezonu.
Hoffenheim świetnie spisuje się w tym sezonie, pozostaje jedynym zespołem, który nie doznał w tym sezonie jeszcze porażki. Gwiazdami tego zespołu są właśnie Sule i Rudy.
Ten pierwszy to 21-letni środkowy obrońca, uważany za naszą zachodnią granicą za ogromny talent. Zdążył już zadebiutować w kadrze narodowej. Rudy to już uznany gracz na niemieckim rynku. W zespole narodowym zagrał do tej pory 14 razy. Występuje na pozycji defensywnego pomocnika oraz prawego obrońcy.
21-latek podpisał pięcioletni kontrakt z ekipą mistrzów Niemiec, a Bawarczycy zapłacą za niego 35 milionów euro. Rudy dostał trzyletnią umowę, a do ekipy Bayernu trafi na zasadzie wolnego transferu.
-
AktualnościWyjściowe składy na spotkanie Meksyk - Korea Południowa. Kto zagra od pierwszej minuty? (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 2:03
-


AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08





































