

Dwa kluby walczą o Kondogbię
Real Madryt i AC Milan walczą o Geoffrey'a Kondogbię. Francuski pomocnik jest wyceniany na 30 milionów euro. Władze Monaco są gotowe do negocjacji z zainteresowanymi klubami.
"Królewscy" chcą sprowadzić do drużyny silnie zbudowanego pomocnika, który będzie wspierał Luke Modricia i Toniego Kroosa. Idealnie do tego profilu pasuje właśnie Kondogbia. Piłkarz jest też jednym z życzeń Rafy Beniteza, który jest wielkim fanem jego talentu.
Real interesował się zawodnikiem już dwa lata temu, ale wówczas kupiono Asiera Illaramendiego z Realu Sociedad za 38 milionów euro. Jak pokazuje czas transfer ten był kompletnie nieudany.
Z kolei AC Milan po zakupie Jacksona Martineza, chce sprowadzić nowego defensywnego pomocnika, który zostałby liderem zespołu w środkowej strefie boiska. Mediolańczycy podobno prowadzą już zaawansowane negocjacje z Monaco i to oni są liderami w wyścigu po Francuza.
Źródło: as.com/gianlucadimarzio.com
-
AktualnościWyjściowe składy na mecz Napoli - US Cremonese. Kto zagra od pierwszej minuty? (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 20:06
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe składy Betis - Real Madryt (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 20:06
-


AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Sunderland - Nottingham (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 20:05
-


AktualnościBrest - RC Lens podstawowe jedenastki. Sprawdź ogłoszone składy (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 19:54
-

AktualnościWyjściowe jedenastki na spotkanie Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Kto zagra od pierwszej minuty? (24.04.2026)Nowacki / 24 kwietnia 2026, 17:18
-

AktualnościPep Guardiola rozważany na selekcjonera Włoch – włoska federacja myśli o wielkiej zmianieNowacki / 24 kwietnia 2026, 13:41
































