Duński talent na celowniku europejskich klubów

16-letni Zidan Sertdemir z FC Nordsjaelland wzbudza coraz większe zainteresowanie europejskich klubów. Pozyskaniem Duńczyka zainteresowany jest m.in. Arsenal. 

Duński pomocnik nie zdążył jeszcze zadebiutować w seniorskiej drużynie FC Nordsjaelland, a już uchodzi za ogromny talent. 16-letni zawodnik zwrócił na siebie uwagę skautów, gdy strzelił bramkę w dwóch meczach Danii do lat 16 z rówieśnikami z Niemiec.

Lewonożny zawodnik jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. Pozyskaniem Zidana Sertdemira zainteresowane są Bayer Leverkusen, Wolfsburg, Ajax Amsterdam, Borussia Mönchengladbach, Hoffenheim czy Arsenal. To właśnie klub z Emirates Stadium jest najbardziej zdeterminowany do sprowadzenia Duńczyka.

Zidan Sertdemir regularnie występuje w zespole FC Nordsjaelland do lat 19. W trwającym sezonie rozegrał 9 meczów w U19 Boys League. – Zidan Sertdemir jest prawdopodobnie najlepszym 16-latkiem w Danii. To bardzo interesujący zawodnik dla dobrych technicznie drużyn – powiedział trener zespołu U19, Kim Engstrøm


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *