Drugi mecz z rzędu w Ligue 1 Majeckiego, zachowane czyste konto i solidny występ
Radosław Majecki zagrał swój drugi mecz z rzędu w rozgrywkach Ligue 1.
Jak grom z jasnego nieba gruchnęła informacja o tym, że Radosław Majecki znalazł się w podstawowym składzie Monaco na hit Ligue z Paris-Saint Germain. Trener miał jednak nosa, ponieważ były golkiper Legii był jednym z najlepszych zawodników gospodarzy.
– Radosław Majecki z czystym kontem w meczu z PSG. Ba, nawet coś tam bronił i zapracował na wysokie oceny za swój występ. No ma dobre wejście do bramki Monaco. Brawo – napisał na Twitterze dziennikarz iGol, Tomasz Hatta.
Radosław Majecki z czystym kontem w meczu z PSG. Ba, nawet coś tam bronił i zapracował na wysokie oceny za swój występ. No ma dobre wejście do bramki Monaco. Brawo. 🫡
— Tomek Hatta (@Fyordung) March 1, 2024
Majecki numer 1 to mocny wybór, który udowadnia, że Hutter miał rację. Świetny mecz dzisiaj, podoba mi się – piszą z kolei francuscy fani AS Monaco.
Majecki numéro 1 c’est un choix fort et qui donne raison à Hutter. Super match ce soir, j’aime bien.
— 𝕄𝔸𝔻𝔸 ⛩🇲🇨 (@Mada_ASM) March 1, 2024
Boisko w Monaco szczęśliwe dla polskich bramkarzy. Tu Bułka bronił 2 rzuty karne, dziś Majecki 7 obronionych strzałów (co najmniej 2 trudne) i czyste konto z PSG. Będzie wysoka nota, będą kolejne mecze w lidze – stwierdził Krzysztof Marciniak z Canal+Sport.
Boisko w Monaco szczęśliwe dla polskich bramkarzy. Tu Bułka bronił 2 rzuty karne, dziś Majecki 7 obronionych strzałów (co najmniej 2 trudne) i czyste konto z PSG. Będzie wysoka nota, będą kolejne mecze w lidze.
— Krzysztof Marciniak (@Marciniak_k) March 1, 2024
Tradycyjnie kontrowersyjną opinią podzielił się również Wojciech Kowalczyk.
Ale my jesteśmy jebniętym narodem piłkarskim.Jaranie się bramkarzem,który jest w kolejce do reprezentacji za jakimiś dziesięcioma kierowcami autobusów,bo nie wspomnę o bramkarzach dyskotekowych.Majecki,bo wyjechał z Legii i zagrał mecz.Wielkie kurwa brawa.
— Wojciech Kowalczyk (@W_Kowal) March 1, 2024
-

AktualnościUEFA: anulowany karny dla Liverpoolu słuszny; czerwona kartka dla Érica Garcii i gol Ferrana Torresa prawidłowo nieuznanyNowacki / 16 kwietnia 2026, 12:35
-


AktualnościVID pozywa Lionela Messiego i AFA za oszustwo przy organizacji towarzyskich meczów Argentyny w USANowacki / 16 kwietnia 2026, 11:50
-


AktualnościHarry Kane znów trafił do siatki Realu Madryt - Bayern Monachium awansował do półfinału Ligi MistrzówNowacki / 16 kwietnia 2026, 11:18
-


AktualnościBayern Monachium - Real Madryt składy ogłoszone. Wyjściowe ustawienia drużyn (15.04.2026)Nowacki / 15 kwietnia 2026, 20:01
-

AktualnościWyjściowe jedenastki na mecz Arsenal - Sporting Lizbona (15.04.2026)Nowacki / 15 kwietnia 2026, 20:01
-

AktualnościIbrahima Konaté: „To była czysta jedenastka” - Liverpool odpadł po porażce 0:2 z PSG na AnfieldNowacki / 15 kwietnia 2026, 10:26
































