Dramat Ansu Fatiego. Hiszpan już nie zagra w tym sezonie

źródło: fcbarcelona.com

Ansu Fati doznał poważnej kontuzji kolana na początku listopada ubiegłego roku. Konieczna była operacja, po której miał pauzować cztery miesiące. Termin minął, ale reprezentant Hiszpanii nie zbliżył się do powrotu na boisko.

W nodze 18-letniego piłkarza pojawił się stan zapalny, a ból nie ustępował. Po kilku tygodniach stwierdzono, że Fati potrzebuje jeszcze jednego zabiegu, który wykonano w styczniu. Stan zdrowia utalentowanego zawodnika nie poprawił się i znów pojawiły się komplikacje. Pod koniec marca Fati po raz trzeci musiał położyć się na stole operacyjnym, o czym poinformował “AS”. Barcelona informację o jego zabiegu trzymała w tajemnicy.

Jeśli nie będzie efektów trzeciej operacji, konieczne będzie usunięcie łąkotki. Ta decyzja może mieć negatywne konsekwencje w przyszłości i doprowadzić do choroby zwyrodnieniowej kolan.

Ansu Fati przebił się do pierwszej drużyny FC Barcelony na początku ubiegłego sezonu. 18-latek w “Dumie Katalonii” rozegrał 43 spotkaniach, w których strzelił 13 bramek i dołożył do tego 5 asyst.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *