Doniesienie: Kamil Grabara zagra w Grecji

fcliverpool.com

Kamil Grabara zostanie nowym bramkarzem wicemistrza Grecji, PAOK-u Saloniki – poinformował Mateusz Borek.

Kamil Grabara od stycznia 2016 roku reprezentuje barwy Liverpoolu. Utalentowany bramkarz nie zdołał przebić się do pierwszego zespołu. Od kilkunastu miesięcy ogrywa się w słabszych klubach. W styczniu 2019 roku został wypożyczony na pół roku do duńskiego Aarhus GF. Miniony sezon spędził na wypożyczeniu w występującym na zapleczu Premier League, Huddersfield Town.

Bramkarz pochodzący z Rudy Śląskiej pomimo zdobycia niezbędnego doświadczenia nadal może pomarzyć o występach w podstawowym składzie Liverpoolu. Trenerzy z Anfield widząc w nim jednak olbrzymi potencjał, nie chcą pozbyć się go na stałe. Dlatego w grę wchodzi kolejne wypożyczenie.

Jako donosi Mateusz Borek, 21-letni bramkarz przeniesie się do PAOK-u Saloniki. Przyszły klub Polaka w zakończonym sezonie greckiej ekstraklasy zajął 2. miejsce w tabeli, uprawniające do gry w eliminacjach Ligi Mistrzów UEFA. W III rundzie kwalifikacji PAOK zagra z portugalską Benfiką Lizbona.

Transfer do Grecji umożliwiłby mu grę w europejskich pucharach, o czym marzy każdy piłkarz występujący na Starym Kontynencie.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *