Doniesienie: Dominik Furman na wylocie z Genclerbirligi Ankara. Wróci do Polski?

Legia.com

Dominik Furman może odejść z Genclerbirligi Ankara, o czym poinformował Krzysztof Stanowski w programie “Stan Futbolu”. Turecki klub ma problemy finansowe i powoli staje się niewypłacalny. 

Dominik Furman po wypełnieniu swojej umowy z Wisłą Płock, latem ubiegłego roku dołączył do Genclerbirligi Ankara. Z tureckim klubem związał się dwuletnią umową. 28-letni pomocnik odchodził z ekstraklasy jako gwiazda ligi, która dobrą boiskową postawą zapracowała na powołanie do reprezentacji Polski. W kraju półksiężyca sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Mierzący 1,83 cm wzrostu zawodnik wystąpił w 15 spotkaniach, w których zanotował dwie asysty. Polak ma jednak problemy z aklimatyzacją w nowym klubie, o czym poinformował Michał Pazdan w rozmowie z “Kanałem Sportowym”. Co gorsza, klub z Eryaman Stadyumu ma problemy finansowe i powoli staje się niewypłacalny.

Jak informuje Krzysztof Stanowski, Furman może odejść z klubu w trakcie zimowego okienka transferowego. Trzykrotny reprezentant Polski nie powinien mieć problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy. Jeszcze kilka miesięcy temu usługami doświadczonego pomocnika zainteresowana była Legia Warszawa, której jest wychowankiem. W grze o pozyskanie Furmana pozostają jeszcze klubu z Węgier i Chorwacji.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *