Doniesienie: Dominik Furman na wylocie z Genclerbirligi Ankara. Wróci do Polski?

Legia.com

Dominik Furman może odejść z Genclerbirligi Ankara, o czym poinformował Krzysztof Stanowski w programie “Stan Futbolu”. Turecki klub ma problemy finansowe i powoli staje się niewypłacalny. 

Dominik Furman po wypełnieniu swojej umowy z Wisłą Płock, latem ubiegłego roku dołączył do Genclerbirligi Ankara. Z tureckim klubem związał się dwuletnią umową. 28-letni pomocnik odchodził z ekstraklasy jako gwiazda ligi, która dobrą boiskową postawą zapracowała na powołanie do reprezentacji Polski. W kraju półksiężyca sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

Mierzący 1,83 cm wzrostu zawodnik wystąpił w 15 spotkaniach, w których zanotował dwie asysty. Polak ma jednak problemy z aklimatyzacją w nowym klubie, o czym poinformował Michał Pazdan w rozmowie z “Kanałem Sportowym”. Co gorsza, klub z Eryaman Stadyumu ma problemy finansowe i powoli staje się niewypłacalny.

Jak informuje Krzysztof Stanowski, Furman może odejść z klubu w trakcie zimowego okienka transferowego. Trzykrotny reprezentant Polski nie powinien mieć problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy. Jeszcze kilka miesięcy temu usługami doświadczonego pomocnika zainteresowana była Legia Warszawa, której jest wychowankiem. W grze o pozyskanie Furmana pozostają jeszcze klubu z Węgier i Chorwacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.