Doniesienia: Wychowanek może wrócić do Legii

Patryk Sokołowski, Mateusz Cholewiak, Legia Warszawa

Patryk Sokołowski, Mateusz Cholewiak, Legia Warszawa - Piast Gliwice 08.03.2020 / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Legia Warszawa potrzebuje wzmocnień i zamierza wykorzystać ku temu zimowe okienko transferowe.

Legia ma za sobą fatalną rundę w PKO Ekstraklasie. Niespodziewanie znalazła się w strefie spadkowej i zamiast walczyć o europejskie puchary, to musi myśleć o utrzymaniu w lidze. Dariusz Mioduski zareagował licznymi zmianami w sztabie. Do końca sezonu zespół przejął Aleksandar Vuković, a nowym dyrektorem sportowym został powracający do klubu Jacek Zieliński.

Panowie szybko wzięli się za przygotowanie planów transferowych. Potrzeb jest kilka – od bramkarza, przez środkowego obrońcę i wahadłowego po środkowego pomocnika.

Odpowiedzią na ostatni cel ma być Patryk Sokołowski z Piasta Gliwice. Trafił tam w 2018 roku z Wigier Suwałki i u Waldemara Fornalika z każdym sezonem stawał się coraz ważniejszym ogniwem. Jak czytamy na Legia.net – “Sokołowski jest prywatnie kibicem Legii, obecnie nie narzeka na brak zainteresowania – ma kilka propozycji zagranicznych, ale są też oferty z Polski. „Sokoła” wiele osób widziałoby ponownie w przy Łazienkowskiej. Zawodnik nie podjął jeszcze decyzji odnośnie swojej przyszłości.”


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.