Dominik Hładun nowym bramkarzem Legii Warszawa

Hładun

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


Legia Warszawa zaprezentowała swojego nowego bramkarza. Został nim Dominik Hładun, który znany jest ze swoich występów w Zagłębiu Lubin.

Sprowadzenie Dominka Hładuna na Łazienkowską nie jest żadnym zaskoczeniem. Bramkarza z Legią łączyło się już od wielu lat, ale problemem w jego transferze zazwyczaj stawały się pieniądze. Tym razem stołeczny klub nie musiał dogadywać się już z Zagłębiem Lubin, gdyż 26-latek nie przedłużył swojego kontraktu z “Miedziowymi” i wraz z końcem sezonu 2021/2022 stał się wolnym zawodnikiem.

– Kiedy odzywa się do ciebie taki klub jak Legia, to ciężko jest odmówić. Jestem bardzo zaszczycony, że znalazłem się w tym miejscu. Od początku chcę wprowadzić doświadczenie, a także organizacje gry w obronie, również kiedy mamy piłkę – powiedział Domini Hładun dla klubowych mediów Legii Warszawa.

Były zawodnik Zagłębia Lubin podpisał ze stołeczną drużyną kontrakt do 2026 roku. O miejsce w bramce w nadchodzącym sezonie będzie rywalizować z Cezarym Misztą i Kacprem Tobiaszem.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.